easy return and lowest price in our best fake richard mille store. this amazing presents http://amazewatches.com rolex extremely good the watchmaking arena strategy. the world-famous watch provides rolex swiss rolex replica. the main ingenious schooling gourmet design and exquisite beauty can be the sign of rolex replika forum. welcome to buy swiss replica rolex. https://www.watchesbuy.to/ are timeless accessory. rolex swiss rolex replica pre-owned exceptional project to instruct the emblem famous first rate proficient criterias.

Відділ мармуру та граніту

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • +38 050 317 3518

  • +38 098 035 7682

Відділ ізоляційних матеріалів

Бухгалтерія

Про компанію ЛЬВІВІЗОТЕХ

Наша мета - зробити вашу оселю красивою та теплою.

Компанія ЛьвівІзотех є єдиним дистрибютором в Україні керамічних Мегаслябів компанії RAK.
Що таке керамічні сляби чи керамограніт і де їх можна використати?
Керамограніт виготовляють з «композиту» - спеціальної суміші природних сировинних матеріалів,
яка складається з білої глини, піску та польового шпату.
З цієї суміші виготовляється прес-порошок, який у «напівсухому» вигляді потрапляє під прес з високим тиском.
Це зменшує пористість і робить її практично невразливою.
Після сушіння і нанесення малюнку, плитка проходить процес обпалювання при температурі більше за 1200 градусів.

Керамограніт наділений підвищеною міцністю, завдяки якій здатен витримувати просто неймовірні навантаження.
Ймовірність появи тріщин і відколів у результаті механічного впливу мінімальна, так само, як і можливість виникнення подряпин.
На відміну від кахлю, чи навіть натурального каменю вміст пор у структурі керамограніту мінімальний, тому він практично не пропускає вологу,
а отже й не руйнується в результаті її замерзання та різких температурних перепадів...

Наш керамограніт не боїться високих, або низьких температур, тому його сміло можна використовувати як для зовнішнього оздоблення, так і для внутрішнього.
Що можна зробити із керамограніту: облицювання фасадів, цоколів, вуличних сходів, терас, підлоги в будинку, облицювання камінів, стін, виготовлення кухонних столешень і фартухів, догмашні сходи, тощо...

Завдяки великим параметрам плит і ідеальним малюнкам з глибоким принтом як у натурального каменю можна практично на 100% замінити натуральний камінь.

Уявіть собі керамічну поверхню практично без швів.
Уявіть собі поверхність кухні, виготовлену із цільного шматка кераміки.
Уявіть собі безмежні можливості і гнучкість якій немає рівних.

 

А найцікавішим і найкрасивішим напрямком діяльності нашої фірми - мармур, граніт, онікс, пісковик, травертин, керамограніт. Ми їздимо по всій Європі вибираємо тільки найякісніші і найкрасивіші плити. Найбільше каменю ми привозимо з Італії, Бразилії та Іспанії безпосередньо з кар'єрів. Прямі поставки задовільнять високі вимоги як до ціни так і до термінів виконання замовлення.

 

А ще напрямком нашої компанії є продаж теплоізоляційних матеріалів. ПП «Львівізотех» на ринку теплоізоляційних матеріалів з 2000 року. Наше підприємство успішно працює в сфері продажу теплоізоляційних матеріалів. Серед пропонованих торгових марок є як світові (Climaflex, Sanflex, Insul Tube, Izoflex) відомих бельгійських концернів NMC, ABRISO так і не менш популярні вітчизняні бренди.

Головна мета фірми – забезпечити попит в тепло-, звуко-, гідроізоляційних матеріалах для систем опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціювання, сонячних систем і холодильної техніки.

Стрімке збільшення цін на енергоносії призводить до збільшення затрат на опалення. Надійна теплоізоляція зменшує використання природних ресурсів, що призводить до зниження цих витрат і сприяє покращенню екологічного становища.

Здорове і комфортне житло можливе лише за умови підтримання в ньому відповідної температури і вологості. Щоб запобігти конденсації вологи, утворенню цвілі і грибків, необхідно використовувати ізоляційні матеріали.

Ізоляцію виготовляють в формі труб, листів, стрічки, плит. Використовують наступні матеріали: спінений поліетилен, синтетичний каучук, базальтове волокно, поліуретан, екструдований полістирол, алюмінієву фольгу. Правильний вибір ізоляції з необхідними для конкретних умов експлуатації властивостями дозволить добитися максимальної ефективності її використання.

Один з основних напрямків діяльності фірми – продаж пакувальних матеріалів зі спіненого поліетилену в вигляді полотна товщиною від 0,8 мм, бульбашкової плівки, профілів захисних зі спіненого поліетилену, що широко використовуються в меблевій промисловості і при транспортуванні.

 

Запрошуємо до співпраці.

 

Юридична інформація

Приватне підприємство " ЛЬВІВІЗОТЕХ "

Юридична адреса: 79011 м. Львів, вул. Стрийська, 48. 

Фактична адреса, офіс: м.Львів, вул. Городоцька, 174.

 Склад №1 с. Солуки, територія заводу мінеральних вод

Склад №2: м.Львів,вул. Городоцька, 286 (технопарк НУ ЛП)


 Р/р 26008023100259 в  АТ "ПІРЕУС БАНК  МКБ" м. Київ МФО 300658  

код ЄДРПОУ 34904266

ІПН 349042613051

Свідоцтво ПДВ № 200096492

Тел. 0322-2451832,

Директор: Шиян Ігор Володимирович 

 Поштова адреса:   79041 м. Львів, а/с 1944

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

http://lvivizoteh.com.ua/

Львів

Головний офіс

 вул. Городоцька, 174  мотозавод (корпус Свитязь)   4 поверх, к. 412 

Дзвоніть нам

Солуки

с. Солуки, територія заводу мінеральних вод

Відділ мармуру та граніту 

Дзвоніть нам