Про компанію ЛЬВІВІЗОТЕХ

Наша мета - зробити вашу оселю красивою та теплою.

ПП «Львівізотех» на ринку теплоізоляційних матеріалів з 2000 року. Наше підприємство успішно працює в сфері продажу теплоізоляційних матеріалів. Серед пропонованих торгових марок є як світові (Climaflex, Sanflex, Insul Tube, Izoflex) відомих бельгійських концернів NMC, ABRISO так і не менш популярні вітчизняні бренди.

Головна мета фірми – забезпечити попит в тепло-, звуко-, гідроізоляційних матеріалах для систем опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції, кондиціювання, сонячних систем і холодильної техніки.

Стрімке збільшення цін на енергоносії призводить до збільшення затрат на опалення. Надійна теплоізоляція зменшує використання природних ресурсів, що призводить до зниження цих витрат і сприяє покращенню екологічного становища.

Здорове і комфортне житло можливе лише за умови підтримання в ньому відповідної температури і вологості. Щоб запобігти конденсації вологи, утворенню цвілі і грибків, необхідно використовувати ізоляційні матеріали.

Ізоляцію виготовляють в формі труб, листів, стрічки, плит. Використовують наступні матеріали: спінений поліетилен, синтетичний каучук, базальтове волокно, поліуретан, екструдований полістирол, алюмінієву фольгу. Правильний вибір ізоляції з необхідними для конкретних умов експлуатації властивостями дозволить добитися максимальної ефективності її використання.

Один з основних напрямків діяльності фірми – продаж пакувальних матеріалів зі спіненого поліетилену в вигляді полотна товщиною від 0,8 мм, бульбашкової плівки, профілів захисних зі спіненого поліетилену, що широко використовуються в меблевій промисловості і при транспортуванні.

А найцікавішим і найкрасивішим напрямком діяльності нашої фірми - мармур, граніт, онікс, пісковик, травертин. Ми їздимо по всій Європі вибираємо тільки найякісніші і найкрасивіші плити. Найбільше каменю ми привозимо з Італії, Бразилії та Іспанії безпосередньо з кар'єрів. Прямі поставки задовільнять високі вимоги як до ціни так і до термінів виконання замовлення.

Запрошуємо до співпраці.

Юридична інформація

Приватне підприємство " ЛЬВІВІЗОТЕХ "

Юридична адреса: 79011 м. Львів, вул. Стрийська, 48. 

Фактична адреса, офіс: м.Львів, вул. Городоцька, 174.

 Склад №1 с. Солуки, територія заводу мінеральних вод

Склад №2: м.Львів,вул. Городоцька, 286 (технопарк НУ ЛП)


 Р/р 26008023100259 в  АТ "ПІРЕУС БАНК  МКБ" м. Київ МФО 300658  

код ЄДРПОУ 34904266

ІПН 349042613051

Свідоцтво ПДВ № 200096492

Тел. 0322-2451832,

Директор: Шиян Ігор Володимирович 

 Поштова адреса:   79041 м. Львів, а/с 1944

e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

http://lvivizoteh.com.ua/

Львів

Головний офіс

 вул. Городоцька, 174  мотозавод (корпус Свитязь)   4 поверх, к. 412 

Дзвоніть нам

Солуки

с. Солуки, територія заводу мінеральних вод

Відділ мармуру та граніту 

Дзвоніть нам

Відділ мармуру та граніту

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Відділ ізоляційних матеріалів

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Бухгалтерія